Llukanik Fshati me Qepë

Produkt karakteristik Greek style, Llukaniku i Sofra me Qepë përgatitet sipas recetes se vjeter te tradites se fshatrave te Greqise.. Llukanikut tradicional i shtohet qepa, duke e pasuruar në shije dhe duke e bërë të parezistueshëm.

Kategori:
Përshkrim

Mish derri 60%, dhjam derri 20%, spec djegës 0.001%, Erëza, kripë, sheqer, Stabilizues E450, E451, Antioksidant E316, Konservues E250. Prodhim i paketuar në ajër të mbrojtur. Ruhet në temperature 2-4 gradë C.

  • 100% MISH I FRESKET
  • Pesha neto: 400g.