Llukanik Fshati me Presh

Llukaniku tradicional i pasuruar me presh. Receta Greek Style, recete e vjeter e tradites Greke, është risjellë nga Sofra me shije të shtuar, për më shumë përdorime dhe kombinime.

Kategori:
Përshkrim

Mish derri 60%, dhjam derri 20%, spec djegës 0.001%, Erëza, kripë, sheqer, Stabilizues E450, E451, Antioksidant E316, Konservues E250. Prodhim i paketuar në ajër të mbrojtur. Ruhet në temperature 2-4 gradë C.

  • 100% MISH I FRESKET
  • Pesha neto: 400 g.